Maja Malus Azhdari

direktorica

Mail: maja.malus-azhdari@mkc.si
Telefon: 02 300 2991                                   


Sonja Gregorn 

koordinatorka in organizatorka kulturnih programov

Mail: sonja.gregorn@mkc.si
Telefon: 02 300 2995


Petra Kolmančič 

koordinatorka in organizatorka kulturnih programov

Mail: petra.kolmancic@mkc.si
Telefon: 02 300 2994


Marja Guček

specialistka za mladinsko delo

Mail: marja.gucek@mkc.si
Telefon: 02 300 2997


Karolina Horvat

koordinatorka mladinskih programov

Mail: karolina.horvat@mkc.si
Telefon: 02 300 2992


Andrej Gulič

vodja projekta Delat grem!

Telefon:
051 659 929
02 300 29 92
mail: andrej.gulic@mkc.si


Tanja Veber

projektna sodelavka na projektu Delat grem!

Telefon: 
051 659 929
02 300 29 92
mail: tanja.veber@mkc.si 


Željko Milovanovič

vodja mladinskih programov

Mail: zeljko.milovanovic@mkc.si
Telefon: 02 59 180 884


Mojca Hinteregger

mladinska delavka

Mail: mojca.hinteregger@mkc.si


Katja Javornik

organizatorka programov

Mail: katja.javornik@mkc.si
Telefon: 02 300 2993 


Zdenka Borak

vodja hostla

Mail: zdenka.borak@mkc.si
Telefon:  059 180 881


Lina Valant Sičanović

Strokovna delavka za pripravo kulturnih projektov

Mail: lina.valant.sicanovic@mkc.si
Telefon: 02 300 2 990


Žan Lebe

Javni delavec na področju kulture

Mail: zan.lebe@mkc.si


Doriš Špurej

Vodja projekta Središče medkulturnega dialoga Maribor

Mail: doris.spurej@mkc.si
Telefon: 051 659 929