Na mariborskih osnovnih in srednjih šolah se je v šolskem letu 2025/2026 začel izvajati projekt delavnic, v okviru katerega so se učenci in dijaki seznanjali z vsebinami s področja duševnega zdravja. Delavnice so potekale v sklopu programa Mladi Maribor v sodelovanju z MKC Maribor.




