download (3).jpeg

Maja Malus Azhdari

direktorica

 

 

 

Mail: maja.malus-azhdari@mkc.si

Telefon: 02 300 2991                                   


_MG_8231_fb.jpg

Sonja Gregorn 

koordinatorka in organizatorka kulturnih programov

 

 

 

 

Mail: sonja.gregorn@mkc.si

Telefon: 02 300 2995


_MG_8177_fb.jpg

Petra Kolmančič 

koordinatorka in organizatorka kulturnih programov

 

 

 

 

Mail: petra.kolmancic@mkc.si

Telefon: 02 300 2994


_MG_8199_fb.jpg

Marja Guček

specialistka za mladinsko delo

 

 

 

 

 

Mail: marja.gucek@mkc.si

Telefon: 02 300 2997


20180322_074550.jpg

Karolina Horvat

koordinator mladinskih programov

 

 

 

 

 

Mail: karolina.horvat@mkc.si

Telefon: 02 300 2992


Željko Milovanovič

vodja mladinskih programov

 

 

 

 

 

 

Mail: zeljko.milovanovic@mkc.si

Telefon: 02 59 180 884


MOJCAH.jpg

Mojca Hinteregger

Mladinska delavka

 

 

 

 

 

 

Mail: mojca.hinteregger@mkc.si


Katja Javornik

organizatorka programov

 

 

 

 

 

Mail: katja.javornik@mkc.si

Telefon: 02 300 2993 


_MG_8249_fb.jpg

Zdenka Borak

vodja hostla

 

 

 

 

 

 

Mail: zdenka.borak@mkc.si

Telefon:  059 180 881


Lina Valant Sičanović

Strokovni delavec za pripravo kulturnih projektov
 

 

 

 

 

 

 

Mail: lina.valant.sicanovic@mkc.si
Telefon: 02 300 2 990


Andrej Gulič

vodja projekta Delat grem!

 

 

 

 

 

 

Telefon:
051 659 929
02 300 29 92
mail: andrej.gulic@mkc.si


Tanja Veber

projektna sodelavka na projektu Delat grem!

 

 

 

 

 

 

Telefon:
051 659 929
02 300 29 92
mail: tanja.veber@mkc.si